Twilight Türkiye Fan Forumları
Twilight Türkiye Fan forumlarına hoşgeldiniz Smile
Sitemizden faydalanmak ve kaliteli hizmet için lütfen üye olun Smile
Twilight Türkiye Fan forumlarına hoşgeldiniz Smile
Sitemizden faydalanmak ve kaliteli hizmet için lütfen üye olun Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye Fan'larının Buluşma Noktası

AnasayfaAshley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor EmptyAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor

YazarMesaj
ߣãcĸiδн
Özel Üye
Özel Üye
ߣãcĸiδн

Rep Puanı : 1

Ashley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor Empty
MesajKonu: Ashley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor   Ashley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor Icon_minitimeSalı 14 Eyl. 2010, 16:07

Ashley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor 61654_431831587269_341124177269_4761340_5082289_n
Twilight yıldızı bugünlerde yalnız (??) ama bir erkekte ne istediğini biliyor ve Bay Doğruyu bulmak için etrafı gözetliyor. "Sert ama tatlı çocuklardan hoşlanıyorum. Mavi gözleri olan, gizemli ve düşünceli birisi olmalı." Erkekler hakkında belirli düşüncelere sahip olduğu kadar ne yemesi gerektiği hakkında da kesin bir fikre sahip.

Twilight serisinde Alice Cullen'ı oynayan 23 yaşımdaki aktris belirli bir diyete bağlı değil, hiçbir zaman süper ince olmak istemiyor çünkü fit vücudundan memnun.

Women’s Health dergisindeki röportaja şunu da ekliyor: "Artık diyet ile ilgili hiçbir şey yapmıyorum. Vücudun ne ihtiyacı varsa ona göre beslenilmesi gerektiğine inanıyorum. Acıktığını inkar edersen işin sonu ağzına birşeyler tıkıştırmak ile biter."

“Birçok insan incecik olmak istiyor ama ben bir çocuğun bedenine sahip olmak istemiyorum. Ben tamamen fit olan bir kadının vücuduna sahip olmak istiyorum. Bu çok daha seksi."

Ashley Greene "mavi gözlü, düşünceli bir erkek" istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Greene
» Ashley Greene İç Giyim Reklamında
» Ashley Saç Rengini değiştiriyor !